Dom i ogród

Szeroka oferta

Elementy wykończeniowe do domu i ogrodu

Na naszej stronie dostępne są taśmy i lamówki wykończeniowe do zastosowania w domu i ogrodzie – między innymi taśmy do materacy, taśmy i lamówki do dywanów i wykładzin, taśmy tapicerskie i wiele innych. Takie elementy często narażone są na duże obciążenia, uszkodzenia mechaniczne, przecieranie, zamoknięcie i inne niesprzyjające warunki. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas taśmy i lamówki przeznaczone do wykorzystania w domu i ogrodzie cechowały się najwyższą jakością wykonania i niezrównaną wytrzymałością.

Taśmy ozdobne, tapicerskie i do materacy

W tym dziale dostępne są taśmy do mebli i materacy. Oferujemy taśmy ozdobnie tkane, a także z wybranym przez Państwa logo (do szerokości 60 mm) oraz taśmy gładkie do szerokości 150 mm. Lamówki i taśmy do materacy są dostępne w wersji gładkiej i z logo producenta. Istnieje możliwość wykończenia apreturą bakteriobójczą – takie rozwiązanie znacząco podnosi jakość materaca i poprawia jego właściwości zdrowotne. Ta kategoria obejmuje również szeroką ofertę taśm tapicerskich do mebli wewnętrznych.

Elementy wykończeniowe do dywanów, wykładzin oraz mebli ogrodowych

Kategoria obejmuje między innymi taśmy i lamówki do wykładzin oraz dywanów. Umożliwiają one trwałe i estetyczne wykończenie, a także pozwalają zabezpieczyć brzegi obszywanego elementu. W tym dziale mogą Państwo znaleźć również taśmy nośne, lamówki i gumy przeznaczone do użytku zewnętrznego – na przykład do zastosowania przy produkcji mebli ogrodowych lub parawanów. Takie produkty cechują się podwyższoną wytrzymałością na niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak wahania temperatury, wiatr czy wilgoć, dzięki czemu wykończone nimi artykuły pozostają funkcjonalne i estetyczne przez długi czas.

Taśmy firanowe i do rolet zewnętrznych

W tej kategorii oferujemy Państwu elementy wykończeniowe przeznaczone do wykorzystania w produkcji rolet i firan. Taśmy firanowe cechują się nienaganną estetyką i łatwością obróbki, dzięki czemu świetnie sprawdzą się nawet w najbardziej fantazyjnych projektach. W tym dziale dostępne są również trwałe i odporne taśmy do rolet zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Adres firmowy

ul. Obywatelska 129/131, 94-104 Łódź

11 + 12 =