Ortopedia

Szeroka oferta

Taśmy i gumy do wyrobów ortopedycznych

Oferujemy Państwu najwyższej jakości elementy do produkcji gorsetów, ortez, stabilizatorów i innych artykułów ortopedycznych. W trosce o zdrowie i komfort korzystających z tych wyrobów pacjentów zadbaliśmy o najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów. Dostępne są gumy żyłkowe, z meszkiem, kompresyjne, a także taśmy tunelowe i wiele innych elementów. Oferujemy również możliwość specjalnego, antybakteryjnego wykończenia każdego z produktów, dzięki czemu są one jeszcze bardziej praktyczne i bezpieczne.

Gumy żyłkowe, z meszkiem i uciskowe

Dział obejmuje gumy żyłkowe i z meszkiem, również z możliwością indywidualnego wzorowania. Elementy zostały zaprojektowane tak, by były przyjazne dla skóry pacjentów i komfortowe w użytkowaniu. W tej kategorii dostępne są także gumy uciskowe (gumy kompresyjne) do zastosowania w artykułach ortopedycznych.

Lamówki i taśmy tunelowe

Ta kategoria obejmuje taśmy nośne i wykończeniowe do artykułów ortopedycznych. Dostępne są między innymi lamówki elastyczne łamane i taśmy tunelowe do wkładów stabilizacyjnych. Istnieje możliwość antybakteryjnego wykończenia każdego z oferowanych produktów.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Adres firmowy

ul. Obywatelska 129/131, 94-104 Łódź

4 + 8 =