Kaletnictwo

Szeroka oferta

Elementy i dodatki do wyrobów kaletniczych

Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć taśmy, lamówki oraz inne elementy przeznaczone do produkcji i wykańczania wyrobów kaletniczych. Oferujemy między innymi taśmy i lamówki do toreb, asortyment do wykończenia tapicerki samochodowej oraz taśmy nośne, na przykład odblaskowe, antypoślizgowe czy przeznaczone do smyczy dla zwierząt. Na życzenie klienta możemy wykończyć każdy produkt apreturą wodoodporną lub insektoodporną (na przykład przeciwko kleszczom).

Taśmy paskowe i elementy do torebek

Dział obejmuje taśmy paskowe gładkie i z logo. Dostępne są wytrzymałe taśmy do torebek damskich, toreb sportowych oraz toreb typu “nerka”. W tej kategorii mogą Państwo również znaleźć elementy wykończeniowe do brzegów toreb – między innymi dekoracyjne lamówki skośne (jodełki) w wersji gładkiej lub z logo.

Wykończenie tapicerki samochodowej

W tej kategorii dostępne są różnorodne elementy wykończeniowe przeznaczone do użycia w produkcji tapicerki samochodowej. Artykuły mogą być wykonane w wariancie gładkim lub z logo. Dział obejmuje lamówki do dywaników, wypustki oraz szerokie gumy tapicerskie. Wszystkie produkty są wykonane ze szczególną starannością oraz naciskiem na estetykę i trwałość.

Lamówki i taśmy nośne

W tym dziale oferujemy Państwu szeroki wybór lamówek i taśm nośnych. Kategoria obejmuje między innymi taśmy nośne do smyczy dla psów i kotów, taśmy nośne z antypoślizgiem oraz w wersji odblaskowej. Tego rodzaju produkty często podlegają sporemu obciążeniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im maksymalną trwałość i wytrzymałość.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Adres firmowy

ul. Obywatelska 129/131, 94-104 Łódź

2 + 14 =