Obuwie

Szeroka oferta

Taśmy i gumy do obuwia

Nasza firma posiada szeroką ofertę taśm i gum do obuwia tekstylnego i skórzanego. W asortymencie znajdują się między innymi takie produkty, jak lamówki, sznurki i sznurowadła oraz taśmy zapiętkowe i szlufki, a także wiele innych artykułów. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i bardzo funkcjonalne.

Gumy do obuwia

W tej kategorii oferujemy Państwu gumy do obuwia skórzanego oraz tekstylnego o szerokości do 30 cm. Dostępne są gumy tkane i dziane o różnorodnym wzornictwie (między innymi gumy gładkie, z wzorem i drukowane). Oferujemy gumy zaprojektowane do czapsów i sztybletów, gumy z rexorem oraz gumy ciągnące się wszerz.

Lamówki obuwnicze

Ta kategoria obejmuje lamówki tkane i dziane, przeznaczone do produkcji obuwia. Wszystkie produkty wyposażone są w stosowne atesty, dlatego nadają się do wykorzystania również w butach dla dzieci. Oferujemy lamówki o różnej szerokości, gładkie i ozdobne (również z logo).

Sznurki i gotowe sznurowadła

W tej kategorii znajdują się gotowe sznurowadła oraz półprodukty (sznurki) do produkcji sznurowadeł. Dostępne są sznurowadła plecione (okrągłe) oraz tkane (płaskie) – zdobione, gładkie lub z rexorem (sznurowadła płaskie również z napisem). Kategoria obejmuje sznurowadła elastyczne i nieelastyczne. Oferujemy także usługę okuwania naszych produktów.

Taśmy z odblaskiem
Taśmy zapiętkowe i szlufki

Kategoria obejmuje taśmy obuwnicze z odblaskiem. Produkty są wykonane z wysoką starannością, dzięki czemu cechują się trwałością i znakomitym wyglądem. Element odblaskowy został stworzony z materiałów zapewniający doskonałe odbicie światła i ochronę przed ścieraniem. 

W tym dziale oferujemy Państwu taśmy zapiętkowe oraz szlufki przeznaczone do produkcji obuwia. Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii zostały stworzone z mocnych i odpornych materiałów, co jest gwarancją ich ponadprzeciętnej trwałości. Artykuły cechują się również zróżnicowanym designem, dzięki czemu łatwo można dobrać wariant idealnie dopasowany do konkretnego modelu.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Adres firmowy

ul. Obywatelska 129/131, 94-104 Łódź

9 + 11 =