Reklama

Szeroka oferta

Artykuły i dodatki reklamowe

Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór gadżetów reklamowych i elementów do ich tworzenia – są to między innymi smycze reklamowe, breloczki, zakładki do książek, asortyment do kalendarzy czy proporczyki samochodowe. Kładziemy szczególny nacisk na perfekcyjne wykonanie naszych produktów: ich nienaganny wygląd oraz wysoka trwałość są wizytówką naszej firmy.

Smycze reklamowe i tekstylne gadżety reklamowe

W tej kategorii dostępne są smycze reklamowe z logo w wersji tkanej lub drukowanej. Wariant drukowany możliwy jest do wykonania w dwóch odmiennych technologiach – druku transferowego lub sitodruku. Oferowane przez nas smycze drukowane wykonane są z najwyższą starannością: wzór jest trwały, wyraźny i precyzyjny, a kolory nie blakną nawet po długim czasie.

Dział obejmuje różnorodne tekstylne gadżety reklamowe, takie jak smycze, zakładki do książek czy breloki. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, produkty cechują się nie tylko wysoką trwałością, ale również eleganckim, przykuwającym uwagę wyglądem, który jest niezwykle istotny w przypadku gadżetów reklamowych.

Szelki reklamowe

Oferujemy Państwu wysokiej jakości gumy do produkcji szelek reklamowych z tkanym logo. Technologia wykonania zapewnia ponadprzeciętną trwałość wzoru i komfort użytkowania, a także efektowny wygląd szelek.

Asortyment do kalendarzy

W tym dziale mogą Państwo znaleźć dodatki do kalendarzy i notesów, między innymi taśmy przekładkowe i gumki trzymające (również w wersji z logo). Dostępne są także elastyczne ringi przeznaczone do książek, notesów i kalendarzy – wyposażyliśmy je w praktyczny uchwyt na ołówek lub długopis, dzięki któremu finalny produkt będzie jeszcze bardziej funkcjonalny.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Adres firmowy

ul. Obywatelska 129/131, 94-104 Łódź

14 + 4 =