Hi-tech

Szeroka oferta

Elementy wykończeniowe do odzieży specjalistycznej

W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości elementy wykończeniowe i dodatki (między innymi gumy i taśmy) do odzieży specjalistycznej: wojskowej, służb mundurowych, ubioru roboczego oraz odzieży myśliwskiej i medycznej. Dostępne są także taśmy i gumy ze specjalnym wykończeniem. Wszystkie elementy cechują się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i doskonałym przystosowaniem do wymagających warunków, w których mają być eksploatowane.

Gumy i taśmy do ubiorów i akcesoriów służb mundurowych

Kategoria obejmuje gumy i taśmy do odzieży taktycznej i wojskowej: gumy i taśmy z wykończeniem trudnopalnym FR, wodoodpornym WR oraz anti-IRR (anti-infrared radiation, bariera widoczności w podczerwieni), a także mocne gumy techniczne, gumy i taśmy nośne z kamuflażem oraz gumosznurki. Każdy element został zaprojektowany i wykonany z myślą o trudnych warunkach pracy służb mundurowych, dlatego wyroby z tej kategorii charakteryzuje ponadprzeciętna wytrzymałość i pełna niezawodność.

Gumy i taśmy do odzieży roboczej

W tym dziale mogą Państwo znaleźć szelki z logo, gumy tunelowe i wciągowe (również o specjalnych parametrach) oraz lamówki elastyczne i nieelastyczne. Dostępne są także gumosznurki oraz gumosznurki i taśmy z odblaskiem, które charakteryzują się wysokim współczynnikiem odbijania światła oraz znakomitymi parametrami użytkowymi.

Gumy i taśmy ze specjalnym wykończeniem

Produkty z tej kategorii zostały przystosowane do wykorzystania w specyficznych, trudnych warunkach – między innymi w środowisku o wysokiej temperaturze, a także silnie zawilgoconym lub zanieczyszczonym. Dostępne są gumy i taśmy z wykończeniem wodoodpornym, trudnopalnym, brudoodpornym, bakteriobójczym oraz owadobójczym.

Dodatki do odzieży myśliwskiej i dla leśników

Dział obejmuje dodatki do odzieży myśliwskiej oraz ubioru dla leśników. Każdy element posiada specjalne parametry, ułatwiające eksploatację w warunkach polowania lub pracy w lesie – należy do nich między innymi zastosowanie wymaganej w branży kolorystyki (pomarańczowy) umożliwiającej zapewnienie odpowiedniej widoczności. Możliwe jest antyinsektowe wykończenie produktów, zabezpieczające przed komarami i kleszczami.

Gumy i taśmy do odzieży medycznej

Wyroby w tym dziale charakteryzują się specjalną konstrukcją oraz sposobem wykańczania, dzięki czemu znakomicie nadają się do użytku medycznego. Nasze taśmy i gumy do odzieży medycznej zachowują trwałość i pełną funkcjonalność nawet po wielokrotnym praniu w specyficznych cyklach (bardzo długie pranie, wysoka temperatura, środki dezynfekujące).

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Adres firmowy

ul. Obywatelska 129/131, 94-104 Łódź

9 + 15 =