Odzież i dodatki

Szeroka oferta

Dodatki i elementy wykończenia odzieży

Posiadamy szeroką ofertę dodatków odzieżowych o zróżnicowanym zastosowaniu: w naszym asortymencie dostępne są między innymi gumy odzieżowe tkane i dziane, obszywki maskujące na szwy, lampasy odzieżowe, lamówki, gurty i sztywniki oraz taśmy nośne. Do produkcji wszystkich artykułów zostały wykorzystane wysokogatunkowe przędze, zapewniające maksymalną trwałość i niezmiennie estetyczny wygląd produktów. Każdy wyrób jest stabilizowany termicznie, dzięki czemu zachowuje swoje kształty i wymiary w trakcie użytkowania.

Gumy wciągowe, wkładowe i czapkowe

Kategoria obejmuje tkane i dziane gumy wciągowe oraz wkładowe. W tym dziale dostępne są także gumy czapkowe (również z logo) – w tym gumy przeznaczone do zastosowania wewnątrz czapek, które charakteryzują się szczególnie przyjemną w dotyku fakturą z meszkiem. Oferujemy też gumy pod nadruk, które zostały wykonane przy wykorzystaniu specjalnie opracowanej technologii ułatwiającej aplikację wzoru i zwiększającej jego trwałość.

Gumy paskowe, falbankowe i szelkowe

Ten dział obejmuje dekoracyjne gumy paskowe, falbankowe i szelkowe. Oferujemy szeroki wybór produktów w różnorodnych wzorach i kolorach – gumy gładkie w wielu odcieniach, eleganckie gumy przeznaczone do zastosowania pod garnitur, motywy okazjonalne i dziecięce oraz wiele innych. Dostępne są także wysokiej jakości gumy pod druk.

Obszywki, potniki, taśmy wieszakowe i lampasy

W tej kategorii dostępne są nieelastyczne i lekko elastyczne taśmy maskujące na szwy. Nasze obszywki i potniki świetnie współpracują z tkaniną lub dzianiną i cechują się łatwością obróbki. Dział obejmuje także taśmy wieszakowe i lampasy odzieżowe. Wszystkie produkty z tej kategorii dostępne są w wielu odcieniach, w wersji gładkiej lub z logo.

Gurty, sztywniki, lamówki i taśmy spodniowe

Dział obejmuje gurty i sztywniki antypoślizgowe z gumkami i logo. Produkty przeznaczone są do wykorzystania między innymi w produkcji spodni garniturowych – ich zastosowanie pomaga uniknąć wysuwania się koszuli ze spodni i jest rozwiązaniem niezwykle cenionym przez klientów. W tej kategorii mogą Państwo znaleźć również taśmy spodniowe oraz elastyczne i nieelastyczne lamówki odzieżowe o szerokim zastosowaniu. Oferujemy bogate i zróżnicowane wzornictwo oraz kolorystykę, które pozwolą wykorzystać nasze produkty do wielu projektów.

Taśmy nośne

W tej kategorii mogą Państwo znaleźć szeroką ofertę taśm nośnych przeznaczonych na paski odzieżowe. Dostępne są zarówno taśmy gładkie, jak i z logo. Produkty są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego sprawdzą się nawet do najbardziej wymagających zastosowań.

Taśmy i wypustki odblaskowe

Oferujemy taśmy oraz wypustki umożliwiające perfekcyjne wykończenie odzieży elementami odblaskowymi. Nasze produkty charakteryzują się doskonałą odpornością na uszkodzenia i ścieranie, a także wysokim współczynnikiem odbicia światła, dzięki czemu świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Adres firmowy

ul. Obywatelska 129/131, 94-104 Łódź

11 + 11 =