Odzież sportowa i bielizna

Szeroka oferta

Elementy wykończeniowe i dodatki do odzieży sportowej i bielizny

Na naszej stronie dostępne są wysokiej jakości gumy, taśmy i sznurki przeznaczone do wykorzystania w produkcji odzieży sportowej i bielizny. W tej kategorii dostępne są między innymi gumy bieliźniane, gumy do gogli, gumy antypoślizgowe oraz obszywki i potniki, a także lampasy i taśmy nośne. Wszystkie wyroby mogą na życzenie klienta posiadać specjalne wykończenie antybakteryjne lub z jonami srebra, które podnosi komfort użytkowania i trwałość produktów.

Gumy bieliźniane i do strojów sportowych

W tej kategorii mogą Państwo znaleźć gumy bieliźniane gładkie i z logo klienta, stworzone z myślą o projektowaniu oraz szyciu estetycznej i precyzyjnie wykonanej bielizny damskiej i męskiej. Dział obejmuje również gumy do strojów sportowych – zarówno gładkie, jak i z logo klienta. Oferujemy gumy o maksymalnej szerokości 60 mm, z możliwością wzorowania na całej szerokości taśmy i wieloma wariantami umieszczenia motywu na materiale (logo gładkie, wypukłe, wyciskane, z rexorem lub z efektem gumowym).

Gumy do gogli i gumy antypoślizgowe

Ten dział obejmuje między innymi gumy do gogli (gładkie i z napisami) oraz specjalne gumy antypoślizgowe przeznaczone do wykorzystania w elementach strojów narciarskich, kolarskich oraz ubrań do uprawiania sportów walki. Gumy antypoślizgowe mogą być wykonane przy użyciu jednej z dwóch nowoczesnych, niezwykle skutecznych technologii: z wtkanym lateksem lub z nałożonym silikonem. Dodatki stworzone przy użyciu naszych gum cechują się dużą wytrzymałością i trwałością, a także są wygodne w użytkowaniu.

Taśmy potnikowe oraz sznurki

Oferujemy Państwu szeroki wybór taśm maskujących na szwy. Dostępne są obszywki nieelastyczne lub lekko elastyczne, które znakomicie współpracują z dzianiną. W tej kategorii można również znaleźć sznurki gładkie i z logo w dwóch wariantach: okrągłym lub płaskim. Na życzenie klienta możemy przyciąć sznurki do żądanej długości i wykonać okucia.

Lampasy i taśmy nośne

Kategoria obejmuje lampasy gładkie lub z logo oraz taśmy nośne gładkie albo z logo klienta. Użycie wysokogatunkowej przędzy zapewnia nie tylko trwałość, ale również nienaganny wygląd naszych produktów. Wyroby dostępne na naszej stronie cechują się także przemyślanym, eleganckim designem, dzięki czemu stanowią idealny element wykończeniowy i dekoracyjny do bielizny i strojów sportowych.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Adres firmowy

ul. Obywatelska 129/131, 94-104 Łódź

9 + 13 =